Biz kimiz

2013 yıllından günümüze kadar bir çok alanda faaliyet göstermekte olan şirketlerini 2016 yılında Tenco Group çatısı altında toplayarak (Azerbaycan, Rusya, İsviçre, Türkiye) ülkelerinde ticari faaliyetine devam etmektedir. Türkiye’de Tenco Group 2016 yılında faaliyette bulunmaya başlamış ve güçlü sermaye yapısı ile her geçen gün deneyimli ekiplerinin katkılarıyla büyümeye devam etmektedir.

Detaylı bilgi

Şirketlerimiz

Tüm şirketler

Misyonumuz

TENCO A.Ş., müşterilerine yüksek kaliteli hizmet amacın gereklerini yerine getirerek küresel pazarda yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan global ölçüde bir firma yolunda ilerleyerek yurt içi ve dışındaki müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunmak için hedeflerine prensipleri çerçevesinde yürütmeyi sürdürmeyi hedeflemektedir.

Vizyonumuz

TENCO A.Ş. Türkiye sınırlarında en değerli şirket olmayı, yenilikçi çözümlerle gelişen küresel pazara uyum sağlayarak küresel pazarda öncelikle tercih edilen bir şirket konuma ulaşmaktır.